Mutsuzluk Sözleri

Yalan sevdalar yalan aşklar hep aldı benliğimi, seni bulmuşken mutlu oldum sanmışım aslında seninle ben hep yalanları oynamışım..

Ümitsiz kalbime bir avuç su yolladın hayallerime sanki bir ışık oldun, oldun sanmışım aslında sen sadece beni yanıltmışsın mutsuzluğuma ilk adımmışsın..

Uzak diyarların bahtsız insanıyım, mutluluk için geldim huzuruna ama sen içimdeki 1 tutam mutluluğuda aldın benden artık ağlıyorum bu can ölüm için atıyor..

Mutlu olmak istedim şu hayatta bir kere, ama mutluluk benim neyime, hep kaybettim hayatta ve kaybederek veda ediyorum bütün insanlara..

Yaşamak güzel olsada mutlu olmadan çekilmiyor hayat, hayat güzel olsada mutsuzluk bitiriyor güzel anıları hayat alıyor mutlu yaşanan anları..

Mutsuz bir aşığım sevenim mutlu olsun bunada katlanırım ama ümitlerimi almasın benden ozaman hayatımı noktalarım!

Hasretinle alıştım boş sokaklarda şarkı söylemeye, nefretimle alıştım gözyaşlarımda sana beddualar okumayı, mutsuzken anladım beni benden aldığını!

Ziyan ettin hayatımı ziyan! Şimdi bakamıyorum hayata her yerim oldu perişan, kimseye gülmüyor gözlerim inanmaz oldum insanlara, benim mutluluğumu çaldın benden haram olsun sana bu hayat haram olsun sana verdiğim dünya..

Çaldın ömrümden zamanları, mutlusundur belki aldın yarınlarımı, hayatının keyfini çıkar ben mutsuzlukları oynarım kendi dünyamda..

Seninle başlıyorum güne dertli ve kederli, isminle başlıyor gözyaşlarım anılarla kuruyor göz pınarlarım hadi sevin alçak! Mutsuz ve umutsuz bıraktın içimdeki geleceğimi..

Mutsuzum artık gülemiyorum eskisi gibi sevgilim, eski günleri özlüyorum ne kadar istesemde dönemiyorum eskiye sevgilim mutlu olamıyorum artık mutsuzum yarim..

Ben mutlu olmayı hiç hak etmemişim hayattta, kader hep göstermiş çilesini bana ne aşk sefası sürdü gönlüm nede mutluluk fotoğrafı çekti gözlerim hep ağladım ben hep yastaydım..

Bu dünyaya gülmek için gelmemişim hep mutsuzluklar içinde kendimi yemişim şimdi ölüme 1 adım daha yakınım şimdi senden dünden daha uzağım..

Bir anlık değil, Bir yıllık değil, Bir ömür boyu yanında olmak istedim. Sen beni bir saniyede yok ettin helal olsun sana vicdansız sevgili mutsuz ettin beni..

Mutluluga özlem duyarken, ağlayarak hasretimi giderdim, mutluluk isterken garip kalbim hep ayrılıklarla kırıldı erkenden.

Beni parça parça ettin hayata bırakmadın sen beni hep bir adım geriden getirdin hayata ben hiç sende ilkleri yaşayamadım hep terk edilmeleri yaşadım sayende..

Sefil gönlüm sevgine muhtaç kalmışken beni hep attın bir köşeye şimdi bakıp ağlıyorum halime mutsuzluk benim artık içimde…

Şehrin ortasına kalbimi asıcam ibret olsun tüm aşıklara mutsuz bir kalbin hikayesini yazıcam anlasın seven aşıklar, şimdi gidiyorum seven aşıklar derdimden anlar..

Kana bulanmış ellerim kalbimi çıkarıp atmak istiyorum artık hayat benim için boş ve anlamsız etrafım mutsuz ve solgun! hayat beni aldın benden bırak artık peşimi..

Yalanlar içinde mutsuz yaşıyorum peki yarınlarda nasıl yaşayacağım hayal edemiyorum!

Mutsuzluk içime işledi çıkaramıyorum içimdeki nefreti senin sayende bir hayat daha böylece bitti..!

Zehir ettin içimdeki sevgiyi kusturdun bütün iyi niyetimi, mutsuzluk artık benim tek tesellim mutlu olmakla gülmedik belki mutsuz olursak ağlayarak hayattan zevk alırız!

Beni benden alsanda! gençliğimi harcasanda! Umutlarımı çöpe atsanda! mutsuz kalmış bedenimi çiğnesende! Senin için ağlamayacağım!

Uçup giden yıllarımın tek sorumlusu sen, giden yılları sadece seyretmekle yetinen benim ben!

Harab ettin içimdeki dünyayı, öldürdün içimdeki insanı, şimdi mutsuz bir yaratık oldum hayatta, karşıma çıkma sakın tanımam!

Mutsuzluk Sözleri” üzerine 8 yorum

 1. Hiç kimse görmesin tanımasın beni..
  Bu gece çekemem boş muhabbetleri..
  Dokunmayın bırakın kendi halime..
  Rüzgar nerden eserse hesap kitap yok bu gece!

 2. BIRGUN HAYATIN BUTUN GUZELLIKLERINDEN VAZGECIP,OLUME SESSIZ SEDASIZ GITMEK ISTERSEN,YANIMA GELKI SANA SENSIZ YASAMANIN,SENSIZ OLMANIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM…

 3. boğazında düğümlenmiş bütün sözler eteklerindeki taşları kime dökeceksin. içindeki ateş büyüdükçe, büyüsün kinin çoğalsın senden sonrakiler canını yaksın. birdaha aynısını kimseye yapamasın .şu deli kalbine söyle bunu unutmasın birdaha kimseye kanmasın

 4. HéR$éY yLaNm$ bHén mutlu briyim sanmıştım hepsi büyüyene kdr olan perdelermiş bn herşeye yenildim aşka sdaksızlıqe mutluluqa…bn br hçmişim kmi qercek insanlar için 1 mişim işde… bn kmim..:S

 5. UNUTMA;
  Olumsuz eleştiri, gizli hayranlıktır ;)

  Canımı çok yakan şeyler olur; ama yine de susarım, tükenirim.
  Buna izin de veririm aslında. Salaklığımdan mı?
  Hayır!

  Ben kimseye “git !” demem, diyemem.
  O kişi vazgeçilmez olduğundan mı?
  Hayır!

  Ona o kadar şeye rağmen, o kadar değer veririm ki,
  Her gün yaptıklarına utansın diye.
  “Ama bir gün öyle bir giderim ki,
  Kaybedeceğim hiçbir şey olmaz.

  Sanırım birgün karşılaşmamız gerekecek .
  Parmağındaki halkayı farkettirmeden saklayacaksın sen, ben gözlerimi kaçıracağım senden.
  Varsa yanımızda biri soracak, kimdi o ?
  İstemeden öldüreceğiz birbirimizi cevaplarımızla ”hiç, birine benzettim galiba..”

 6. Herşeye yeniden başlamak gerekir bazen, sensiz yaşamak ne kadar acı olsada sensiz yaşadım bugüne kadar böyle devam eder sen takma kafana..

Bir Cevap Yazın