Rusya Sohbet

Sohbet Odaları

Rumuz yazıp başlayın!
Türkçe harf (ı,ç,ö,ü,ş,ğ) ve boşluk kullanmayınız!
En iyi Sohbet Odaları : ENSOHBET.com


Rusya Sohbet ile tanışmak çok kolay! Rusya’da yaşayan insanlarla Rusya Sohbet Odaları aracılığıyla Bay Bayan arkadaş edinebilirsiniz!

Rusya veya diğer şehirlerden insanlarla tanışıp, arkadaş olabilir, çevrenizi genişletmek istiyorsanız hemen rusya sohbet’e hızlı giriş yap.

Rusya Sohbet güzel arkadaşlıklar için tasarlanmış, her gün Dünya’nın dört bir yanından yüzlerce ziyaretçi ağırlayan Rusya Sohbet sitesi’dir.

Ara, tanış, arkadaş ol!

Rusya Sohbet genel olarak rusya sohbet, rusya chat, rusya bayan, rusya partner, rusya sevgili, rusya evlilik, rusya kız arkadaş ara ve rusya içerikleri sunmaktadır.

Eğer Rusya Sohbet odalarımız içerisinde tasvip etmediğiniz bir üslup ile karşılaşırsanız lütfen durumu (@) arkadaşlara bildiriniz.

RUSYA SOHBET ODALARI’ndan En iyi Şekilde FAYDALANMAK istiyorsanız;

 • Sohbet odaları’nı kullanmak için üye olmanız gerekmez,
 • Bağlanırken kendinize bir rumuz/nick secmelisiniz,
 • Odada ki kişilerde sizin gibi gerçek birer insanlar,
 • Genel ahlak kuralları çerçevesinde nick, kanal, mesaj kullanın,
 • Kullanıcılara karşı, din, dil, ırk ayrımı yaparak rahatsız etmeyin,
 • Yazılarınızın tamamını büyük harfler ile yazmaktan kaçının,
 • Tanımadığınız kişilerle özel bilgilerinizi paylaşmayın,
 • Kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi başkasına yapmayın,
 • Lütfen diğer kullanıcılara karşı saygılı ve anlayışlı davranınız.

Bu site sohbet diyaloglarına aracılık eden bir sitedir. Anlık yazışma sağlar ve kişilerin yazışmalarına müdahele edemez. Herkes yazdıklarından sorumludur.

Rusya Sohbet Odaları’nda bulunan kişiler arasındaki karşılıklı yazışmalar sonucu oluşabilecek sorunlardan ENSOHBET.com yönetimi sorumlu tutulamaz.

Rusya Sohbet” üzerine 4 yorum

 1. Rusya’nın tarihi Doğu Slavlarla başlar. Kiril Abecesi’nin icat edildiği 864 yılından önce Rusların tarihi hakkındaki bilgiler azdır. Rusların kurduğu ilk büyük devlet olan Kiev Knezliği 13. yüzyılda Moğol istilasına uğrayarak yıkıldı. 14. yüzyılda Altın Ordu devletinin zayıflamasıyla kurulan Moskova Knezliği ise zamanla gelişerek 16. yüzyılda Rusya Çarlığı haline geldi. Bu Çarlık 18. yüzyılda daha da güçlenerek Rusya İmparatorluğunu oluşturdu.

  Rusya I. Dünya Savaşı’nda iken monarşiden hoşnut olmayan Bolşevikler işçi ve köylü kitlelerini yanlarına alarak 1917 yılında Ekim Devrimini yaptılar. Bu tarihten sonra Rusya sosyalizme dayalı bir devlet yapısı oluşturdu. Eski Rusya İmparatorluğu’nun sömürgeleri olan bir çok devleti de kapsayan Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’ni ilan etti.

  II. Dünya Savaşını Soğuk Savaş yılları izledi. Rusya’nın başını çektiği Sovyetler Birliği Doğu Avrupa’daki bir çok devletle Varşova Paktını imzalayarak Doğu Bloğu’nun önderliğini üstlendi. Batı Bloğu ülkeleri de NATO örgütünü kurdular. Ancak ekonomik ve askeri açılardan Batı Bloğu’nun gerisinde kalan Doğu Bloğu 1990lı yıllarda parçalandı. Bu parçalanmayı Sovyetler Birliği’nin kendisi de izledi. Bütün Sovyet Cumhuriyetleri birer birer bağımsızlıklarını ilan ettiler. 1991 yılının Aralık ayında da Rusya Sovyet Federatif Sosyalist Cumhuriyeti de bağımsız bir ülke haline gelerek Rusya Federasyonu’nu oluşturdu.

 2. Merhaba soğuk ülkenin sıcak insanları sadece Rusyalı Bayan arkadaşlar ile sohbet etmek istiyorum ;-)

Bir Cevap Yazın