Seni Seviyorum Sözleri

Seni unutamam asla! Unutmak için zaman geçsede silemez seni hayatımdan asla! Ben sana sevdalıyım sana yangın seni seviyorum başka dünyada yaşamak anlamsız gelir sensiz bana..

Hayat bir yarış benim için zorlu ve acımasız, seninleyken unutuyorum bütün hayat telaşını. Seninle buluyorum kendimi huzurlu ve rahat seninle bir bütün olduğumu anlıyorum..

Sana sevgim ebedi bebeğim seni cok seviyorum. İçimdeki dünyada senin için bir hayat kurdum ve sensiz olduğumda ben orada yaşıyorum, sensizliğimi kurduğum dünya ile geçiştiriyorum.

İçimdeki sevgiyi anlatsam sana ne günler alır nede aylar alır içimdeki sen kelimesini, seni ben bir an değil her an düşünüyorum, seni çok seviyorum!

Yalan değil bu sözlerim sadece sana sevgi sözlerim senden başkası olmadı hayatımda asla, ilk ve tek aşkımsın benim!

Vazgeçemem senden asla, ne olursa olsun bu kalp bir sana atar bu gözler bir sana bakar, bu can senin için yaşar. Seni çok seviyorum bebeğim!

Bensiz gitme sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma! Seni her anımda yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla..

Şiirler şarkılar daha anlamlı geliyor bana seni tanıdıktan sonra, şimdi adına şiirler şarkılar sözler yazıyorum adını duvarlara yazıp adınla konuşuyorum artık seviyorum seni bebeğim.

Aşksız kalan dünyamı yeniden alevlendirdin gülüşünle, sıcak ellerinle hayat verdin bedenime, gözlerin vurdu beni aklımı aldın ummadığım anda şimdi sana bağımlıyım seviyorum seni beni de artık anla!

Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun, acıları ben çekeyim sefayı sen sür, dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse aşkım seni çok seviyorum.

Gözlerinin deryasına kapıldım gidiyorum gözüm kapalı, sözlerine kapıldım duymuyorum dünyayı, gülşüne vuruldum umrumda değil hayat sen varken yanımda sevgilim benim seviyorum seni.

Dağlar kadar büyük sana aşkım ırmaklar kadar temiz sana olan duygularım gözlerin gibi parlak seni için düşündüğüm umutlarım seni seviyorum birtanem benim..

Senin için yaşıyorum bu hayatta senin için gülüyorum acı hayata seninle huzur buluyorum dertli dünyada bir senin için varım bunu asla unutma seviyorum seni.

Seviyorum seni, seviyorum seninle geçen güzel günleri, gözlerine gakıp hayata merhaba demeyi seviyorum birtanem..

Bugün içimde bir mutluluk var gözlerim renkli bakıyor hayata, hayat benim için başlıyor bugün ve her gün seninle başlayacağım hayata seni seviyorum birtanem..

Seni sevmek hayata haykırmak gibi, seni sevmek bütün güzelliklerin başlaması gibi seni o kadar çok seviyorumki içimdeki dünya sevgi yüklü sana karşı bebeğim. Seviyorum seni.

Yaşamayı özlemişim gülüm sen bana bir güldün ya ben o an yeniden doğdum sanki gülüm sen benim solmayan gülümsün seni seviyorum gülüm.

Arkaya bakıp giden zamana gülüyorum hep anıları seninle yaşamak istiyorum sadece sen ol yanımda hayat ozaman çekilir o zaman ben olurum hayatta seviyorum seni.

Belki bugün belki yarın ümidiyle bekledim seni ve sen geldin şimdi kalbim atıyor seninle şimdi yüzüm gülüyor seninle bebeğim..

Seni ne kadar çok sevdiğimi anlatsamda kelimeler yetersiz kalır her güzelliğin sonunda, seni anlatamaz hiç bir güzellik seni anlatamaz kalbime ve ben seni yaşıyorum hayalinle seviyorum seni biriciğim..

Seni severlen ağlamayı sevdim senin yanında gülmeyi sevdim seninleyken ben seni özledim seni seviyorum derken titreyen yüreğimi o halimi sevdim bebeğim seni çok seviyorum.

O kadar uzakta değilsin bana sadece ellerimiz uzak kaldı gurbetin ortasında, sen ne olursa olsun benimsin benim gelinimsin bebeğim seviyorum seni helalim..

Mesafeler olsada aramızda bu kalp atmaz senden başkasına sakın korkma bebeğim ben senin için bu dünyada varım beyaz meleğim seviyorum seni.

Sevmek değil benimki ölürcesine inanmak sana, aşık olmak değil benimki hastalık sana olan ilgim sensiz olamam ben yarım kalırım sensin tek ilacım seviyorum seni.

Sen benim meleğimsin senin için besteledim hayatımızın şarkısını seninle bir ömür boyu giderim korkmam asla, sana güveniyorum bu hayat senin bunu unutma sen benimsin seviyorum seni sonsuza denk kimse giremez aşkımızın arasına..

Sensiz ölmem bu hayatta korkma senin için yaşarken nasıl ölürüm seni bensiz bırakırım? Senin için yaşamaya başlamışım ben sensiz olmama istesende istemesende seviyorum seni delice!…

Seni canımdan çok seviyorum seni hayatla paylaşamayacak kadar kıskanıyorum seni helalim geleceğim olduğun için saklıyorum kendime içimde yaşıyorum seni seviyorum bebeğim..

Ne kara kışlar aşkımızı bitircek kadar soğuk olcak nede yazlar aşkımızı eritecek kadar bunaltıcı olcak sakın unutma ben seninle 4 mevsim değil 1 ömür boyu varım seviyorum seni aşkım!

Aşkın bir zehir olsun içimde sarsın beni alsın kendine, senden başkası değmesin eli elime, senin için ölürüm düşünmem bile! Seviyorum seni gülpembe..

Sen benim kadınımsın, yarınlarıma umutlarımsın, sen benim hayat kaynağımsın, yarınlarım için bir merhabasın… seviyorum seni aşkım..

Her gün senin için ağlıyorum, senin için yazıyorum sözlerimi ve resmine okuyorum aşk dolu sözlerimi, seni nekaadr sevdiğimi bilmeni istiyorum seni çok seviyorum..

1 damla gözyaşı değil yağmuları yüklerim bedenime, sevinçleri değil mutluluk aşısını vururum senin için kendime senin için hayatın acısını alır mutluluğa çevirir senin için yaparım bunları seviyorum seni.

Kırık bir hayatın sakat kalmış bir oyuncusuyum, kalbim kırıldı sakat kaldım aşk acısını çektim ağladım, seni bulmuşum hayatta susarmıyım sanıyorsun? Sana sevgim delice susturamaz beni kimse seviyorum seni ölümüne…

Yeşil ağaçların sevgi kokan dalı gibisin, el değmemiş suların en saf örneğisin, sen benim dilberim sen benim biricik bebeğimsin seviyorum seni bebeğim..

Saatler geçsede acımasız, seni unutturmuyor bana hiç bir dakika, odamda yalnılığımı paylaşıyorum kalbimle, kalbim anlatıyor seni ben dinliyorum sevgiyi, odamda sessizliğin müziği kalbimde sen gözyaşlarımda resmin, seviyorum seni..

Bir rüzgar gibis hayat bazen durgun bazen olabildiğince hızlı hayat benim için sensin rüzgarı ise sevgin, bazen hızlı bazen durgun herşeye rağmen sevgi dolusun seviyorum seni bebeğim benim olurmusun?

Uçan kuşlara anlatsam seni anlamaz hiç biri bendeki sevgiyi kaldırmaz dünya dili, seni çok seviyorum bebeğim unutma bu sözlerimi..

Yaşamakmı benimkisi söyle sevgili? Seni gördüğümden beri çekiyorum aşk derdini, sana söylemek istiyorum sevgimi cesaret edemiyorum utanıyorum belki ama 2 kelime kurdum içimde seni seviyorum…

Yalansız dolansız bir aşk benimkisi, kimse bilmez içimdeki seni, derdimin dermanısın sevgin içimde ebebdi kimse durduramaz içimdeki sevgini seni seviyorum..

Sen yıldızlar gibi parlak ol geleceğimde sen ay gibi yıldızlara eşlik et her gününde, sen benim ayım yıldızım ol sen sadece benim dünyama güneş gibi doğ aşkım seviyorum seni.

Sözlerimi aşık olamayan anlamaz içimdeki derdi aşkın çilesini ağlamayan kalp anlamaz, seni sevdim delice içimdeki ben senin için ağlıyor her gece kalbim adına hasret kaldı seviyorum seni aşkım yarım kaldı, adın kalbimde yazılı sensizlik aldı güzel anılarımı ama yinede seviyorum seni..

İhtiyacım yok başka hayata seni sevdim sadece hayatımda, bir senin için başladım yürümeye bu hayatta bir senin için düşerim kara toprağa seni seviyorum bu can sana feda.

Seni Seviyorum Sözleri” üzerine 49 yorum

 1. bu aşk böyle yürümez sorduğum sorular verdiğim cevaplar hepsi yalan tek gelçek sana ola sevgim seni çok seviyorum seni sevmediğimi düşünme sakın

 2. Her ne kadar aşkıma karşılık vermesen de, benim sana olan aşkım sonsuzdur! (SEFAM)

 3. Seni düşünüyorum ne yalan söyleyeyim. Ama sorsan söylemem! Sen anla! Hisset ya da.

  Aşkım bağlandık birbirimize. Mutluluğu gerçeğe dönüştürdük. Çok mutluyum birtanem seni deliler gibi seviyorum.

 4. Günahlarını ben alayım sevaplarım senin olsun, acıları ben çekeyim sefayı sen sür, dertleri bana yükle sen sadece bana gülümse aşkım seni çok seviyorum.

 5. Bensiz gitme sakın uzaklara sensizliğe dayanamam asla unutma! Seni her Anımda Yaşamak isterken uzağımda kalırsan dayanamam ağlarsam yüreğim ağlar ağlarsam hayat ağlar dünyamda seviyorum seni unutma bunu asla.. askim birtanem

 6. seni ama seni çook seviyorum bitanem ne olur beni burakma aşkim seni çoooooookkkkkkkkk seviyorum nurselimmmmmmmmmmmmmm

 7. Nasıl istersen öyle yaşa fakat bilki mutlaka birgün öleceksin! Kimi seversen sev ama unutmaki bir gün ondan da ayrılacaksın! Dilediğin gibi davran lakin şuda herzaman hatırında olsun ki her yaptığının karşılığını mutlaka göreceksin!

 8. Onu o kadar çok seviyorum ki.. Kelimelerin kifayetsiz kalışına ben bile şaşırıyorum..

 9. Mavi gözler yalan söyler yeşil gözler aşkı gizler siyah gözler aldatıp gider ela gözler aşkı bekler kahverengi gözler gerçek sever SÖYLE SENİNKİ HANGİ RENK..

 10. tam anlamıyla yalan olan ne diye sorarsanız tek cevap verebilirim size aşk!!!yok öyle bişey hepsi fasa fiso.yok ben onsuz olamam yok ben seni ölene kadar sevicem yok şöyle yok böyle.hepsi yalan tek kelime yalan inanmayın siz bunları söyleyenlere sakın ha.gerçek olansa tek birşey var yaşamak anı yaşamak bana katılan var mı?

 11. Onunla çok kısa bir sürede tanışıp aşık olduk. Çok tuhaf o kadar ani oldu ki her şey bizde şaşırıyoruz.. Ama onu sözlerle anlatılmayacak kadar çok seviyorum.. ( Özgür )

 12. Ne seni unutacak kadar zaman geçecek ne de geçen zaman seni unuturmaya yetecek bırakıp gitsem de unuturum sanma zaman alışmayı öğretir ama unutmayı aslaaaa… Seni seviyorum ASKIM!

 13. Aşk bir su damlası, olsaydı okyanusları bir yaprak olsaydı bütün ormanları, bir yıldız olsaydı, tüm kainatı sana vermek isterdim. Ama sadece seni seven kalbımi verebilirim. Aşkım seni çok ama çok seviyorum.

 14. Bu ne böyle.. Yok seni seviyorum… Sen benimsin.. Aşkımsın.. Kendinize gelin..! Hayatta aşktan.. Sevgilinle yatıp kalkmandan daha önemli şeyler var.. Bunlar olmasın sizin yaşama amacınız. Kafanızı doldurmayın böyle şeylerle..!

 15. Seni seviyorum sozcükleri bittiği yerde gözlerime bak onlar daha iyi anlatacaktir sana bu sevgiyi

 16. Senin için yanıyorum.. aşkımdan yanıyorum ve varlığına defalarca şükrediyorum. İyi ki benimlesin..

  Seni çok ama çok seviyorum cantanem, kalptanem.. Tatlı serserinden çiçek gözlü bal böceğime..

  Bahadır&Çisem B <3 Ç 03.03.2011

 17. senii sevmek benim yeminim olsun sensiz yasamak bana haram olsun gunlerim sensiz gectigi icin lanet olsun olmek se olurum yeter kiii … <3 seniiiin iciiin olsun askiim sevgililer gunun kutlu olsun

 18. Gözlerinin içinde bir okyanus var ömrüm bense o okyanusta bir yunusum. Sen ki ağlarsan o okyanusta dev dalgalar oluşuyor delicesine kıyıları dövüyor o yunus kıyıya vuruyor canı yanıyo. Sen ki gülersen o okyanus berrak bir hal alıyor bana hayat veriyor huzur veriyor. Hep Gül Sakın Ağlama ÖMRÜM.

 19. Yıldızlar kadar parlak, yıldızlar kadar güzelsin! Aranızdaki tek fark, yıldızlar milyonlarca sen bir tane(m)sin!

  (@L£YN@”M)B!T@N£M

Bir Cevap Yazın